Kurumsal

Anasayfa  /  Kurumsal

YDK GRUP A.Ş

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen YDK GRUP, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. YDK GRUP şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle bilişim ve sağlık alanlarında köklü geçmişleriyle yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

YDK GRUP, Türkiye  pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Günümüzde Bilişim,Reklam ve İnşaat  ana başlıkları altında toplanan Holding şirketlerinin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan YDK GRUP gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Değerler

YDK GRUP olarak vizyonumuz ve misyonumuz ışığında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda süreklilik ve kalite sağlamak ve bu doğrultuda kalıcı değerler oluşturmak kurumsal değerlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Büyüme ve süreklilik ilkeleri altında Bilişim, Reklam ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren YDK GRUP firmaları, çevreye ve insanlığa duyduğu saygıyı ve sorumluluğu hayata geçirdiği projelerine de yansıtmaktadır.

Özgün Ar-Ge anlayışımız ile yenilik, verimlilik ve fayda yaratarak hem firmalarımızda, hem de ülke ekonomimizde katma değer oluşturmaktayız.

Misyon

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

Vizyon

Hayata geçirilecek her projede müşterilere, Dayanıklılık – Devamlılık – Güvenlik konularında tam çözüm sağlaması için çalışılır.

YDK GRUP, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılar. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir.